Międzynarodowe Targi Bauma w Monachium

W dniach 8-14 kwietnia nasi firmowi reprezentanci mieli okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Bauma w Monachium, na których wystawiany jest najnowocześniejszy sprzęt wykorzystywany w branży budowlanej.

Nasza ekipa zwiedzała obszary wystawowe przez trzy dni i miała wiele okazji do obserwacji innowacyjnych rozwiązań i pomysłów. Jako przedsiębiorstwo nie bojące się zmian i nowości będziemy się starać, aby idee te zostały wdrożone także i u nas już w najbliższej przyszłości. Chcemy zapewnić naszym klientom najlepszą jakość przy optymalnej cenie, dlatego sukcesywnie unowocześniamy nasz zakład poprzez, między innymi, zakup nowych maszyn.

Bauma w Monachium są wiodącymi na świecie targami maszyn budowlanych, materiałów budowlanych, maszyn górniczych, maszyn budowlanych i urządzeń. Ponad 3400 wystawców z ponad 50 krajów prezentuje na targach Bauma Monachium na do około 570 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej pełny przegląd rynku maszyn i urządzeń wokół placu budowy, górnictwa, wydobycia i przetwórstwa, materiałów budowlanych i dostaw i usług. Bauma w Monachium jest ośrodkiem międzynarodowego biznesu na którym eksperci branży budowlanej z całego świata dyskutują na temat stanu techniki.