O FIRMIE

Firma POSIADALO Sp. z o.o. Sp.k. spółka rodzinna to największy polski producent i dostawca przeciwwag wykonanych w technologii EcoHeavy+ przeznaczonych dla:

  • przemysłu AGD,
  • producentów dźwigów osobowych i towarowych,
  • branży meblarskiej,
  • przemysłu kolejowego,
  • producentów ciągników traktorowych.

POSIADALO istnieje jako twórca patentu na wyżej wymienioną technologię oraz jako producent szlachetnej i przemysłowej kostki brukowej, betonowych produktów przemysłowych, płyt betonowych, betonowej galanterii ogrodowej, betonowych ogrodzeń znanych pod marką GLADIO.

Jesteśmy profesjonalistą w elementach betonowych od niemalże ćwierć wieku!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Naszą misją jest rozbudzanie potrzeb rynku, dzięki czemu tworzymy nowe, przełomowe produkty dla obecnych i przyszłych klientów. Działamy systematycznie, konsekwentnie, z pokorą i wiarą, stawiając na ROZWÓJ. Stawiamy na INNOWACYJNOŚĆ, z kolei na potrzeby klientów reagujemy dynamicznie, przy udziale Wykwalifikowanych i Zaangażowanych Pracowników.

Dzięki ciągłemu dążeniu do perfekcji oraz stałemu kontaktowi z naszymi Klientami na bieżąco śledzimy ich potrzeby i spełniamy oczekiwania, co czyni z nas STABILNEGO PARTNERA BIZNESOWEGO oraz PEWNEGO PRACODAWCĘ.

Nasze działania skierowane są na spełnienie oczekiwań Klienta – dążymy do zapewnienia mu maksymalnej satysfakcji z oferowanych produktów. W celu zachowania i podnoszenia jakości, zatrudniamy profesjonalny zespół, posiadający niezbędną wiedzę i umiejętności konieczne do wykonywania swoich zadań.